Vážení rodiče,

zveme vás k zápisu pro školní rok 2023/2024, který proběhne pro všechna tři místa vzdělávání v MŠ Velenského 112, dne 02.05.2023 a to v dopoledních hodinách od 8:00 do 11:30 hod. a v odpoledních hodinách od 13:00 do 15:00 hod.
K zápisu potřebujete:
– občanský průkaz
– rodný list dítěte
– v případě pěstounů rozhodnutí o svěření dětí do péče
– žádost o přijetí dítěte s lékařským potvrzením (bez toho nebude přihláška přijata)

Žádost o přijetí do MŠ je níže ke stažení.
K zápisu přijďte, prosím, již se všemi vyplněnými dokumenty a potvrzením od lékaře.
Žádost o přijetí do mateřské školy v Bělé pod Bezdězem 2023 – 2024

Pokud potřebujete dokumenty vytištěné, jsou k vyzvednutí v MŠ.
Pokud budete cokoliv potřebovat, volejte: 731 495 473.

Zápis se bude konat pro všechny děti včetně dětí cizinců a migrantů z Ukrajiny.


Možnost elektronického předzápisu:


pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu: https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/bela-pod-bezdezem Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ stanoveným způsobem v termínu řádného zápisu.