III. třída Žabičky

učitelka: Zuzana Chrtková

učitelka: Andrea Šťastná

Dne 9.12.2016 jsme navštívili s dětmi ze třídy žabiček v knihovně sbírku papírových betlémů od Sylvie Špačkové.Dětem se moc tato akce líbila.

Dne 5.12.2016 jsme ve třídě žabiček měli čertovský rej.Děti si přinesly krásné kostýmky(Mikuláše,čerta a anděla).Maminka Dorotky nám upekla výborné muffiny pro nás všechny.Všichni jsme si to moc užili.

Dne 11.11.2016 jsme si s dětmi užily prvního sněhu.Na svatého Martina.Děti si postavily rodinku sněhuláčků.Užily jsme si spoustu legrace.

Dne 2.11.2016 jsme navštívili s dětmi ze třídy žabiček podzimní výstavu na Zámku v Bělé pod Bezdězem.Tato výstava se nám všem velmi líbila.Všechny výrobky byly z podzimních darů přírody(jablka,brambory,listí,šípek,kaštany,mech,žaludy….).Na této výstavě se podíleli žáci ze ZŠ a všechny děti z MŠ.Děti ze třídy žabiček si mohly prohlédnout všechny své výrobky.

Letos nerostou.

Tvořili jsme jarní louku. Zůročili jsme všechno co jsme společně viděli na vycházkách jarní přírodou. využili jsme víčka od pet lahví a barevné stavebnice.Vznikla tak louka samý květ.