Mateřská škola Pražská

294 21 BĚLÁ POD BEZDĚZEM

název:

LIŠTIČKY

Jaro, léto, podzim, zima – s lištičkou je vždycky prima.

telefon: 326 303 163

mail: msprazska@msbela.cz

provozní doba: 6:00 – 16:00

ředitelka MŠ:  Mgr. Pavlína Šertlerová

vedoucí učitelka: Irena Vízková

učitelka: Jana Hrubá

provozní ŠJ a kuchařka: Monika Bartošová

uklizečka: Alena Kolomazníková

topič a údržbář: Karel Grumich

Naším hlavním záměrem je poskytnout dětem klidné a přitom podnětné prostředí k jejich rozvoji. Využíváme možnosti, které nám nabízí umístění školky v okrajové části města. V blízkém okolí se nachází velké množství přírodních úkazů – lesy s paloučky a bohatstvím plodů, louky, pastviny s chovem koní, potok i zemědělská farma.Toho využíváme ke každodenní výchově dětí k poznávání i ochraně přírody.

Ke zpestření každodenních činností využíváme i návštěvy kulturních a společenských akcí ve městě, účastníme se divadelních představení, koncertů , navštěvujeme výstavy. Množství různých akcí také pořádáme ve školce- Mikulášskou nadílku, Vánoční besídku pro rodiče, karneval , školní výlet atd.

Naše školka je nyní i dobře materiálně zajištěna, ve třídě i v jídelně máme nový nábytek, děti mají k dispozici množství hraček,pomůcek i výtvarného materiálu. Také zahrada je dobře vybavena zahradním nábytkem, krytými pískovišti i dvěma domečky.

Domníváme se, že dětem se ve školce líbí a že i rodiče jsou spokojeni s péčí, kterou dětem věnujeme.