Mateřská škola Pražská

Mateřská škola Pražská

MATEŘSKÁ ŠKOLA BĚLÁ POD BEZDĚZEM,

příspěvková organizace

odloučené pracoviště Pražská 863

294 21 BĚLÁ POD BEZDĚZEM 

název třídy:

LIŠTIČKY

Jaro, léto, podzim, zima – s lištičkou je vždycky prima.

Veškeré povinné dokumenty naší mateřské školy jsou k dispozici v ředitelně školy a v šatnách každé třídy.

telefon: 326 303 163

mail: msprazska@msbela.cz

provozní doba: 6:00 – 16:30

ředitelka MŠ:  Mgr. Pavlína Šertlerová

vedoucí učitelka: paní Irena Vízková

učitelka: paní Jana Hrubá

provozní ŠJ a kuchařka: paní Monika Bartošová

uklízečka: paní Alena Kolomazníková

topič: pan Karel Grumich

Naším hlavním záměrem je poskytnout dětem klidné a přitom podnětné prostředí k jejich rozvoji. Využíváme možnosti, které nám nabízí umístění školky v okrajové části města. V blízkém okolí se nachází velké množství přírodních úkazů – lesy s paloučky a bohatstvím plodů, louky, pastviny s chovem koní, potok i zemědělská farma. Toho využíváme ke každodenní výchově dětí nejen k poznávání i ochraně přírody.

Ke zpestření každodenních činností využíváme i návštěvy kulturních a společenských akcí ve městě, účastníme se divadelních představení, koncertů, navštěvujeme výstavy. Množství různých akcí také pořádáme ve školce- Mikulášskou nadílku, Vánoční besídku pro rodiče, karneval, školní výlet atd.

Naše školka je nyní i dobře materiálně zajištěna, ve třídě i v jídelně máme nový nábytek, děti mají k dispozici množství hraček, didaktických pomůcek i výtvarného materiálu. Také zahrada je dobře vybavena zahradním nábytkem, krytými pískovišti, dvěma domečky a lezeckou stěnou.

Domníváme se, že dětem se ve školce líbí a že i rodiče jsou spokojeni s péčí, kterou dětem věnujeme.