Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci,

těšíme se na vás 01. 09. 2022. Děti ráno přicházej do svých tříd přibližně do 8:30.

U nově nastupujících dětí se prosím domluvte s paní učitelkou na postupném zvykání dětí na školku. Každé dítě je jiné, ale společně to zvládneme.

Děti mají připravena svá místa v šatně, svou značku – již první den můžete přinést věci, které děti budou ve školce mít. Ideální je, když mají děti své věci podepsané, budou mít spoustu zážitků a ne vždy si pak své věci poznají.

Hned 01. 09. 2022 od 16:30 hodin proběhnou ve třídách schůzky s rodiči. Schůzky jsou určeny VŠEM RODIČŮM NEBO ZÁKONNÝM ZÁSTUPCŮM.

Na stránkách MŠ jsou k dispozici informace o složení pedagogického sboru. Děkuji všem za trpělivost a doufám, že volba byla správná a děti u nás budou rády.

Budete – li chtít cokoliv k prvním dnům ve školce ještě vědět, volejte na tel.: 731 495 473.

Přeji všem krásný konec léta a pohodové dny.

Zdroj úvodního obrázku: https://cz.depositphotos.com/54092603/stock-illustration-kindergarten.html

Za MŠ Mgr. Pavlína Šertlerová, ředitelka MŠ