03 Led 2022
3 ledna, 2022

Plavání v MŠ

I tento týden nás s předškoláčky čeká plavání v bazénu v Jičíně. 

Děti jsou naprosto skvělé a zatím zvládly vše, co si pro ně paní lektorky přichystaly. Na fotografiích je jen malá část toho, co děti každou lekci čeká, z pochopitelných důvodů nevkládám fotky dětí. Zábavnou a přirozenou cestou se seznamují s vodou. Začínaly v bazénu, kde se cítí bezpečně a stačí tam, přesto je dost hluboký, aby v něm mohly plavat a potápět se. Chodily po pontonu a skákaly do vody, prolézaly domeček, jezdily na skluzavce, lovily ve vodě různé předměty, plavaly s destičkami atp. Na poslední lekci už byly i ve velkém bazénu, kam skákaly a také si zaplavaly, samozřejmě s bezpečnostními prvky. Po každé lekci děti mohou jít do páry a také mají trochu prostoru se ve vodě vydovádět. Všem jim moc fandím, jsou moc šikovné a statečné. Děkuji všem rodičům, kteří tento zážitek svým dětem umožnili.

Mgr. Pavlína Šertlerová, ředitelka MŠ.