31 Srp 2021
31 srpna, 2021

Školní rok 2021/2022

Vážení rodiče, milé děti, končí školní rok a čeká nás další, doufejme již pro všechny klidnější a veselejší.

Těšíme se na vás ve třídách mateřské školy ve středu 01. 09. 2021. Provoz naší školky je od 06.00 do 16:30 hodin.

Rodiče s nově přijatými dětmi čekáme ráno mezi 8:00 hodinou a 8:30 (případně tak, jak vám bude vyhovovat) ve třídách, kam byly děti přijaty. Prosím, vezměte dětem přezůvky a plastový hrneček na pití a další věci dle seznamu, který jste dostali a také podle vašeho uvážení. Na dalších záležitostech, včetně postupné adaptace vašich dětí, se domluvíte s paní učitelkou ve třídě.

Od září 2021 dochází k personálním změnám ve složení pedagogického sboru. Bližší informace jsou v sekci „Informace o školce“. Všechny paní učitelky mají odpovídající vzdělání a na svou práci se těší. Těm paním učitelkám, které naši školku opustili, přeji mnoho štěstí v osobní i pracovní sféře a našim stávajícím přeji, ať je jejich práce baví a naplňuje.

Odpoledne 01. 09. 2021 od 16:30 hodin proběhnou třídní schůzky pro všechny rodiče. Děkujeme, že si na nás uděláte čas.

Přeji vám, i vašim dětem, pohodový začátek školního roku.

Za mateřskou školu Mgr. Pavlína Šertlerová, ředitelka MŠ