14 Bře 2021
14 března, 2021

Výzva pro všechny děti – veselý plot

Zdravím všechny dospělé i děti, pro které mám úkol. Protože je ve školce stále smutno, pojďte s námi ozdobit plot u školky v ulici Velenského 🙂 Pokud máte možnost, vyrobte květiny, motýlky a ptáčky z jakéhokoliv materiálu (plechovky od coly, víčka z PET lahví, moduritu, …), který odolá dešti a větru a připevněte je, prosím, pečlivě na plot školky. Pokud chcete vytvořit kytičky, motýlky a ptáčky z papíru a nemáte možnost je zalaminovat do fólie, můžete je nechat u mě doma ve schránce na vrátkách – výrobky ve školce zalaminujeme do fólie a dáme je na plot. A alespoň cesta kolem školky bude veselejší. Moc se na vaše výrobky těšíme.

Děkujeme za vaše krásné výrobky a za fotografie.

Náš plot ožil. Děkujeme za krásné výrobky a moc pěkné kamínky, které se nám k plotu zakutálely. Už jste je viděli?

Za MŠ Mgr. Pavlína Šertlerová, ředitelka školy.

Kristýnka: